فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

سوالات متداول ترجمه کتاب ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه مقاله isi ، ترجمه و ویراستاری نیتیو .

 


مراحل انجام ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه مقاله isi و ترجمه کتاب در موسسه پیپرترنسلیت چگونه است ؟

ترجمه در موسسه پیپر ترنسلیت در چهار مرحله انجام میگردد :

۱ ثبت سفارش را انجام میدهید و بعد از بستن قرار داد فایل اصلی را ارسال می نمایید.

۲ بعد از ارسال فایل توسط شما ، زمان دقیق تحویل به همراه هزینه نهایی ارسال میگردد.

۳ هزینه ترجمه توسط شما واریز میگردد و تیم ترجمه موسسه پیپر ترنسلیت ترجمه محتوای شمارا انجام میدهند.

۴ در زمان مقرر متن ترجمه شده را ارسال میکنیم.

 


نحوه محاسبه و پرداخت هزینه ترجمه چگونه است و چرا؟

محاسبه هزینه ترجمه و ویراستاری بر اساس تعداد کلمات و سطح ترجمه و ویراستاری که شما انتخاب می کنید صورت می گیرد که در قسمت تعرفه خدمات قابل ملاحظه است. و زمانی که هزینه از جانب شما پرداخت شد کار ترجمه یا ویراستاری شروع می شود.

 


آیا برای ثبت سفارش و عقد قرار داد نیاز به مراجعه حضوری است ؟

برای عقد قرار داد ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه کتاب و… نیاز قطعی به حضور شما نیست و بسته به شرایط شما ، عقد قرار داد از طریق شبکه اینترنت و به وسیله تماس ، پیامک و ایمیل انجام میگیرد . در صورت تمایل به مراجعه حضوری ، میتوانید با هماهنگی مراجعه نمایید .


امکان تغییر یک پلن های ترجمه بر اساس نیاز های مشتری وجود دارد؟

بله. با توجه به نوع سفارش مشتری و درخواست خدمات وی ، امکان تغییر در گزینه های پلن های برای وی وجود دارد . که در قرار داد ذکر خواهد شد .

به عنوان مثال در پلن برنزی ترجمه انگلیسی به فارسی ، مشتری میخواهد پلن برنزی را با همان شرایط اما توسط مترجمین با مدرک کارشناسی ارشد با سابقه کمتر از سه سال ترجمه نماید . که این امر قابل انجام است .

 


ترجمه فوری چیست ؟

ترجمه اصولا در زمان مشخص انجام میپذیرد. زیرا امریست زمان بر و نیاز به تخصص و تجربه فراوانی دارد .

اما گاهی ممکن است شما بخواهید ترجمه مقاله و یا کتابتان هر چه سریعتر انجام شود . در چنین حالتی ترجمه فوری معنا میابد . در ترجمه فوری ، زمان تحویل کوتاهتر میشود و بر این اساس حجم کار نیز در زمان مشخص افزایش پیدا میکند . و بنا براین مبلغی به هزینه کلی ترجمه افزوده میشود . موسسه پیپر ترنسلیت این مبلغ را ۱٫۳برابر هزینه کلی در نظر میگیرد .