فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

خدمات ما:

خدمات ما: ویرایش مقالات انگلیسی یکی از اصلی ترین مراحل برای تبدیل یک مقاله علمی به سطح آکادمیک و مورد قبول مجلات معتبر جهانی است.

خدمات ما:

اگر هدف شما از ترجمه متن خود، ارسال مقاله به یک ژورنال معتبر از انتشارات های معتبر و یا  ارائه پروپزال برای دریافت پذیرش از یک دانشگاه معتبر خارجی، ارائه پایان ­نامه و رساله در یک دانشگاه خارجی می­باشد؛ یا اینکه در مرحله Revision مقالات بین­ المللی، داوران از شما خواسته اند که متن خود را توسط یک ویراستار نیتیو Native انگلیسی زبان، ویرایش نمایند، شبکه مترجمین Paper Translate آمادگی کامل و تضمینی جهت ارائه خدمت به شما را دارد.

در نظر داشته باشید خدمات بررسی وضعیت زبان ترجمه شما به صورت کاملا رایگان ظرف کمتر از ۱۲ ساعت انجام و برای شما ارسال می شود و در صورتی که موافق باشید بررسی متن توسط انگلیسی زبان ( نیتیو اسپیکر) بر اساس تعداد کلمات متن و رشته ی تحصیلی شما قیمت گذاری می گردد.

و پس از انجام خدمات گواهی ویراستاری Native ارائه می شود و گرانتی مادام العمر داده می شود. بدین منظور فرم زیر را پرکرده و درخواست خود را ارسال نمایید تا با شما در ارتباط باشیم.

خدمات ما:

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم زیر یا ایمیل  PaperTranslate.com@gmail.com  در ارتباط باشید.

ثبت سفارش