فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی ترجمه

فرصت های شغلی ترجمه در گروه بین المللی paper Translate | این گروه با هدف ایجاد بستری مناسب برای ارائه خدمات ترجمه به قشر وسیعی از دانشجویان ،دانشگاهیان و محققین و پژوهشگران ایجاد شده است.

جهت رفاه حال شما مترجمین و ویراستاران گرامی نحوه کار در این سایت به صورت دورکاری بوده و شما نیازی به حضور فیزیکی در شرکت ندارید.

استخدام مترجم

فرصت های شغلی ترجمه / جهت پیوستن به ما لطفاً رزومه و دو نمونه از ترجمه های انجام شده توسط شما را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی و تایید صلاحیت شما توسط کارگروه ترجمه همکاری مستمر در سطوح مختلف با شما آغاز گردد.

بدیهی است در شروع همکاری عضویت شما در بین مترجمین ویژه گروه ممکن نخواهد بود مگر با تلاش و پشتکار مستمر شما مترجمین گرامی و کسب رضایت مشتریان در دراز مدت.

جهت شروع و آغاز فرآیند استخدام مترجم ، اطلاعات مورد نیاز همراه با فرم درخواستی را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید :

PaperTranslate.com@gmail.com

نام و نام خانوادگي *

آدرس پست الکترونیکی *

شماره تماس *


آخرین مدرک تحصیلی رشته تحصیلی گرایش نام دانشگاه وضعیت/سال فراغت از تحصیل


آپلود رزومه

گروه بین المللی paper Translate کلیه خدمات ذیل را ارائه می نماید:

گروه بین المللی paper Translate پس از مدت ها تلاش و پیگیری مستمر و بنا به درخواست مشتریان خود اقدام به تاسیس سایت حاضر نمود تا بتواند بخش وسیعی از جامعه علمی را تحت پوشش خدمات نوین و حرفه ای در زمینه های ترجمه متن فارسی به انگلیسی | ترجمه متن انگلیسی به فارسی –  ترجمه کتاب ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی و ویراستاری نیتیو و ترجمه مقاله آی اس آی خود قرار دهد. افتخار ما سابقه درخشان ماست.

فرصت های شغلی ترجمه