فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ویراستاری native

ویراستاری native : یکی از مهمترین مراحل برای تبدیل یک مقاله علمی به سطح آکادمیک و مورد پذیرش مجلات معتبر جهانی ویراستاری native است. اگر هدف شما از ترجمه متن ، ارسال مقاله به یک ژورنال با نمایه ISI ،IEEE ،PubMed، ارائه پروپزال برای دریافت پذیرش از یک دانشگاه خارجی، ارائه پایان ­نامه و رساله در یک دانشگاه خارجی می ­باشد، ویراستاری native ، از خدمات پیپرترنسلیت را انتخاب نمایید.

ویراستاری native

ویراستاری native

در بسیاری از موارد در مرحله Revision مقالات بین­ المللی، داوران از نویسندگان مقالات  می ­خواهند که متن خود را توسط یک ویراستار نیتیو Native انگلیسی زبان، ویرایش نمایند که این نوع خدمات موسسه پیپرترنسلیت می تواند نیاز معتبرترین ژورنال ها را، به طور کامل و تضمینی رفع نماید.

ارسال مقاله های مختلف برای مجلات بسیار با کیفیت ، نیازمند ویرایش دقیق و صحیح زبان انگلیسی است، حتی اگر مقاله مورد نظر توسط مترجمین بسیار خوب ترجمه شده باشد. بسیاری از انتشارات برتر جهان، در زمان ارسال مقاله و یا مرحله اصلاحات، از شما درخواست می نمایند که متن مقاله را توسط ویراستار Native انگلیسی زبان ویرایش نمایید.،  گروه بین المللی پیپرترنسلیت این خدمت با ارزش را به صورت تضمینی برای شما فراهم آورده است. انجام خدمات ویراستاری و ویراستاری نیتیو با بهترین کیفیت.

ضمن اینکه مقاله شما در پایان به صورت Track change و نیز فایل بازخوانی شده به شما تحویل داده می شود، گواهی ویرایش از شرکت ویراستار نیز به شما ارائه می گردد تا بتوانید برای مجله مورد نظر ارسال نمایید. لازم به ذکر است ضمانت این نوع از خدمات ویرایش، هیچ گونه محدودیت زمانی ندارد و در صورت وجود مشکل در ویرایش، می توانید درخواست ویرایش مجدد را ارسال نمایید.

گروه بین المللی paper Translate

گروه بین المللی paper Translate به عنوان یکی بزرگترین مرجع تخصصی ترجمه مقالات به صورت شبانه روزی فعالیت می نماید . پاسخگویی به مکاتبات و پیام های واصله از سوی کاربران سریع و فوری می باشد. سوالات ، مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در تمامی زمینه های مرتبط با خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ، ویراستاری native ، ترجمه روان ، خدمات ترجمه ، ترجمه فوری ، ترجمه مقاله isc ، ترجمه کتاب ، ترجمه مقاله ای اس ای گروه بین المللی paper Translate ، از طریق این بخش طرح نمایید . پس از دریافت پیام شما ، واحد مربوطه سریعا نسبت به بررسی درخواست و ارسال جوابیه از طریق ایمیل اقدام می نماید.

ارتباط با ما از طریق :

ايميل: PaperTranslate.com@gmail.com

تلفن:  ۰۲۱۶۶۴۳۴۹۶۲

موبایل:  ۰۹۱۰۲۹۳۴۹۱۰

ویرایش تخصصی مقاله

 از دیگر خدمات ما ویرایش تخصصی مقاله، ترجمه تخصصی مقاله ، ویرایش مقاله در مرحله اصلاحات، ویرایش مقاله مدیریت بازرگانی، ویرایش نیتیو، ویرایش نیتیو مقاله، ویرایش مقاله ریاضی، ویرایش مقاله فیزیک، ویرایش مقاله پزشکی، ویرایش مقاله اقتصاد، ویرایش مقاله آمار، ویرایش مقاله برق، ویرایش مقاله شیمی، ویرایش مقاله کامپیوتر، ویرایش مقاله مدیریت، ویرایش مقاله مکانیک، ویرایش مقاله عمران، ویرایش مقاله روانشناسی ویرایش مقاله مهندسی شیمی، ویرایش مقاله مهندسی مواد، ویرایش مقاله صنایع، ویرایش مقاله کشاورزی، ویرایش مقاله ریاضی، ویرایش مقاله فیزیک و ..

ویراستاری native