سوالات متداول ترجمه کتاب ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه مقاله isi ، ترجمه و ویراستاری نیتیو .

 


مراحل انجام ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه مقاله isi و ترجمه کتاب در موسسه پیپرترنسلیت چگونه است ؟

ترجمه در موسسه پیپر ترنسلیت در چهار مرحله انجام میگردد :

۱ ثبت سفارش را انجام میدهید و بعد از بستن قرار داد فایل اصلی را ارسال می نمایید.

۲ بعد از ارسال فایل توسط شما ، زمان دقیق تحویل به همراه هزینه نهایی ارسال میگردد.

۳ هزینه ترجمه توسط شما واریز میگردد و تیم ترجمه موسسه پیپر ترنسلیت ترجمه محتوای شمارا انجام میدهند.

۴ در زمان مقرر متن ترجمه شده را ارسال میکنیم.

 


نحوه محاسبه و پرداخت هزینه ترجمه چگونه است و چرا؟

محاسبه هزینه ترجمه و ویراستاری بر اساس تعداد کلمات و سطح ترجمه و ویراستاری که شما انتخاب می کنید صورت می گیرد که در قسمت تعرفه خدمات قابل ملاحظه است. و زمانی که هزینه از جانب شما پرداخت شد کار ترجمه یا ویراستاری شروع می شود.

 


آیا برای ثبت سفارش و عقد قرار داد نیاز به مراجعه حضوری است ؟

برای عقد قرار داد ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه کتاب و… نیاز قطعی به حضور شما نیست و بسته به شرایط شما ، عقد قرار داد از طریق شبکه اینترنت و به وسیله تماس ، پیامک و ایمیل انجام میگیرد . در صورت تمایل به مراجعه حضوری ، میتوانید با هماهنگی مراجعه نمایید .


امکان تغییر یک پلن های ترجمه بر اساس نیاز های مشتری وجود دارد؟

بله. با توجه به نوع سفارش مشتری و درخواست خدمات وی ، امکان تغییر در گزینه های پلن های برای وی وجود دارد . که در قرار داد ذکر خواهد شد .

به عنوان مثال در پلن برنزی ترجمه انگلیسی به فارسی ، مشتری میخواهد پلن برنزی را با همان شرایط اما توسط مترجمین با مدرک کارشناسی ارشد با سابقه کمتر از سه سال ترجمه نماید . که این امر قابل انجام است .

 


ترجمه فوری چیست ؟

ترجمه اصولا در زمان مشخص انجام میپذیرد. زیرا امریست زمان بر و نیاز به تخصص و تجربه فراوانی دارد .

اما گاهی ممکن است شما بخواهید ترجمه مقاله و یا کتابتان هر چه سریعتر انجام شود . در چنین حالتی ترجمه فوری معنا میابد . در ترجمه فوری ، زمان تحویل کوتاهتر میشود و بر این اساس حجم کار نیز در زمان مشخص افزایش پیدا میکند . و بنا براین مبلغی به هزینه کلی ترجمه افزوده میشود . موسسه پیپر ترنسلیت این مبلغ را ۱٫۳برابر هزینه کلی در نظر میگیرد .