ترجمه کتاب

ترجمه کتاب

امروزه علوم در شاخه های مختلف به سرعت رو به پیشرفت میباشند که این امر ، باعث افزایش نیاز به ترجمه کتاب های علمی و دانشگاهی و درسی شده  است . با توحه به کیفیت نا مطلوب در ترجمه برخی از کتاب های درسی و علمی ، هم اکنون نیاز به ترجمه مجدد و بازبینی چنین کتاب های است. و همچنین بسیاری از مقالات و پژوهش های جدید با زبان های مختلف نیز نیاز به یک ترجمه دقیق و با کیفیت جهت انتقال دانش و علم نو به دانشجویان و پژوهشگران دارند .

گروه بین المللی پیپر ترنسلیت (PaperTranslate) با همکاری مترجمانی متخصص و برتر که سوابق درخشانی در ترجمه کتب مختلف دارند ، آماده ارائه کلیه خدمات ویراستاری و ترجمه کتاب به مؤلفین و ناشران محترم می باشد.

گروه بین المللی پیپر ترنسلیت (PaperTranslate) آمادگی ارائه خدمات ترجمه کتاب به ناشران و اشخاص حقیقی و حقوقی را به شرح ذیل دارد:

شما میتوانید با تکمیل فرم سفارش خدمات ترجمه کتاب و ارسال آن، برآورد هزینه و زمانبندی ترجمه و ویراستاری کتاب خود را در اسرع وقت دریافت نمایند لازم به ذکر است، شرایط عمومی ارائه خدمات ترجمه کتب مطابق شرایط عمومی ترجمه متون انگلیسی به فارسی مندرج در سایت بوده، و سایر جزئیات قابل مذاکره است.

ثبت سفارش
 


 

برچسپ ها :

ترجمه کتاب ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ویراستاری نیتیو ، ترجمه مقاله آی اس آی