ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه کاری مهم و دشوار است و امروزه  در سراسر جهان مترجمان ارزش بالایی دارند . ترجمه زبان های مختلف برای ما اهمیت زیادی دارد و ما قادریم با مترجمین  خود بهترین ترجمه ها را به شما ارائه دهیم .
اما ترجمه فارسی  به انگلیسی کاری   دشوار است و نیازمند تخصص و حرفه ای متفاوت می باشد . چرا که نگارش از زبان فارسی به زبان دیگر بسیار مشکل است و باید مترجم بسیار حرفه ای باشد .

ترجمه فارسی به انگلیسی  در تخصص ماست و ما با حرفه ای ترین متخصصان خود می توانیم به ترجمه این متون بپردازیم .
در صورتی که نیازمند ترجمه فارسی به انگلیسی  هستید با ما در تماس باشید .چرا که سرعت ما در ترجمه و کیفیت ما بی نظیر است .

گروه ترجمه ترجمه فارسی به انگلیسی papertranslate

ترجمه فارسی به انگلیسی  را ما در تیمی تخصصی انجام داده و در زمان مناسب و  درخواستی به شما ارائه  می دهیم .

ترجمه فارسی به انگلیسی در موسسه ما در زمینه های مختلف و در حیطه های مختلف انجام می شود .و شما در هر زمینه می توانید متن را به ما بسپارید . تیم تخصصی ما با تجربه و  دانش خود کار شما را به انجام می رسانند .

در موسسه ما ترجمه فارسی به انگلیسی با همراهی ویراستان صورت می گیرد و این افراد با  دانش خود متن های ترجمه شده را ویرایش می کنند و پس از ویرایش کار به شما تقدیم می گردد .
هزینه ها در موسسه ما بسیار با صرفه است و با هزینه ای مناسب برای شما به ترجمه مقالات شما می پردازیم .و در نتیجه کاری علمی با هزینه مناسب به شما ارائه می کنیم
برای آشنایی بیشتر با خدمات ما و نحوه کارمان با ما در تماس باشید تا جنبه های مختلف همکاریمان را به شما اطلاع دهیم و شما را با این ابعاد آشنا سازیم .

هزینه های ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی ، یکی از مباحث مورد توجه بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان و اساتید برتر میباشد. پژوهشگران برای انتقال یافته ها و مقالات خود به زبان بین المللی و ورود به دنیا علم جهانی، نیاز به ترجمه متن فارسی به انگلیسی مقالات و پژوهش هایشان دارند. همچنین دانشجویان و اساتیدی که از پایان نامه خود مقاله استخراج کرده و قصد ارسال آن برای یک مجله بین المللی را دارند، لازم است مقاله خود را به زبان انگلیسی توسط مترجم فارسی به انگلیسی انجام دهند.

چاپ مقاله ای اس ای و ترجمه مقاله isi ، برای افرادی که قصد دارند رزومه تحصیلی خود را ارتقا بخشند ،بسیار مهم است. و قبل از ارسال مقاله به ژورنال های معتبر خارجی، ابتدا باید مقاله خود را به صورت کاملا تخصصی به زبان انگلیسی ترجمه نمایید.

برخی نیز برای انجام پروژه کلاسی و یا ارسال مقاله به وبسایت های خارجی و … نیاز به ترجمه فارسی به انگلیسی دارند. در هر حالت قبل از اقدام به ترجمه، باید اهداف خود را از مشخص کنید. سپس مترجم مورد نظر خود را با توجه به سطح تخصصی بودن ترجمه یا عمومی بودن آن انتخاب کنید .

ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی :

ترجمه فارسی به انگلیسی

 

ترجمه مقاله isi ، و ترجمه مقاله برای ارسال به ژورنال های بین المللی، نیازمند ترجمه ای اصولی و تخصصی است که علاوه بر بازگردانی صحیح محتوا، بار علمی و عبارات تخصصی را نیز طوری ترجمه کند که محتوای علمی آن به درستی انتقال یابد.

در غیر این صورت هر چقدر هم مقاله شما در زبان فارسی با ارزش و محتوای علمی باشد، اما در ترجمه، اصل تخصصی بودن آن حفظ نشود و محتوای آن را به صورت عمومی و غیر تخصصی ترجمه کنید، مقاله ترجمه شده ارزش علمی ندارد و ممکن است در ژورنال مورد نظر مورد تایید واقع نشود!

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله isi

بنابراین در ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی، نیاز به مترجمی متخصص دارید. چنین مترجمی باید علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، در یک رشته دیگر نیز دارای تخصص میباشد. به عنوان مثال مترجمی که به زبان انگلیسی مسلط و موفق است و علاوه بر آن در رشته مدیریت نیز تحصیل نموده ، برای انجام ترجمه مقاله تخصصی در رشته مدیریت، بسیار صحیح و علمی عمل خواهد کرد. زیرا عبارات و کلمات تخصصی رشته مدیریت را میشناسد و به خوبی آن را بازگردانی میکند.

یافتن مترجمانی برتر و متخصص در یک رشته خاص ، که ترجمه آن مورد اعتماد و دارای تضمین باشد ، کار راحتی نیست. پیشنهاد ما این است جهت انجام ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی، با موسسات ترجمه معتبر هماهنگ نمایید . چنین موسساتی با مترجمان متخصص در اکثر رشته ها همکاری میکنند.
موسسه ترجمه پیپرترنسلیت آماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی و ترجمه فارسی به انگلیسی با ضمانت و توسط مترجمانی متخصص میباشد.

تعرفه ترجمه فارسی به انگلیسی در موسسه پیپرترنسلیت به صورت زیر میباشد :

طلایی ویژه
تماس بگیرید
تعرفه طلایی ویژه در ترجمه فارسی به انگلیسی
مترجمین با مدرک دکتری با سابقه بیش از ۸ سال و بازبینی توسط ویراستاران نیتیو
گارانتی مادام العمر
زمان تحویل بر اساس حجم کار
هزینه ترجمه فوری ۱٫۳ برابر
ثبت سفارش
طلایی
۱۳۷۵۰ تومان
تعرفه طلایی در ترجمه فارسی به انگلیسی
مترجمین این پلن ، با مدرک دکتری و همچنین با سابقه بیشتر از ۸ سال میباشند
گارانتی یک ماهه
زمان تحویل بر اساس حجم کار
هزینه ترجمه فوری ۱٫۳ برابر
ثبت سفارش
نقره ای
۱۱۲۵۰ تومان
تعرفه نقره ای در ترجمه فارسی به انگلیسی
مترجمین این پلن ، با مدرک کارشناسی ارشد با سابقه کمتر از سه سال می باشند
گارانتی ده روزه
زمان تحویل بر اساس حجم کار
هزینه ترجمه فوری ۱٫۳ برابر
ثبت سفارش
برنزی
۱۰۰۰۰ تومان
تعرفه برنزی در ترجمه فارسی به انگلیسی
مترجمین این پلن ، با مدرک کارشناسی ارشد با سابقه کمتر از یک سال می باشند
گارانتی ۲۴ ساعته
زمان تحویل بر اساس حجم کار
هزینه ترجمه فوری ۱٫۳ برابر
ثبت سفارش

“تعرفه اعلام شده در تمام خدمات برای یک صفحه استاندارد با ۲۵۰ واژه می باشد.”

ترجمه فارسی به انگلیسی برنزی

اگر هدف شما ارسال مقاله به نشریات یا کنفرانس های داخلی است و یا قصد ترجمه پایان نامه های مقاطع دکتری داخل کشور را دارید این سطح از مترجمین را انتخاب کنید.

مترجمین این بخش دارای سابقه کمتر از ۱ سال در خدمات ترجمه می باشند و به تازگی به جمع مترجمین ما پیوسته اند.

ترجمه های ارائه شده در این بخش دارای گارانتی ۲۴ ساعته می باشد یعنی تا۲۴ ساعت پس از تحویل هر گونه نقص و ایرادی در ترجمه توسط موسسه به صورت رایگان اصلاح و بازبینی می شود.

تعرفه ترجمه فارسی به انگلیسی به ازای هر صفحه ۱۰۰۰۰تومان

زمان تحویل بر اساس حجم کار تعیین می شود

برای خدمات ترجمه فوری در این سطح هزینه ۱٫۳ برابر می شود.

ترجمه فارسی به انگلیسی نقره ای :

اگر هدف شما ارسال مقاله به نشریات یا کنفرانس های خارجی است و یا قصد ترجمه پایان نامه مقاطع دکتری خارج از کشور را دارید ، این سطح از مترجمین را انتخاب کنید.

مترجمین این بخش دارای سابقه کمتر از ۳ سال در خدمات ترجمه می باشند و دارای مهارت نسبی خوبی در این زمینه می باشند.

ترجمه های ارائه شده در این بخش دارای گارانتی ۱۰ روزه می باشد یعنی تا ۱۰ روز پس از تحویل هر گونه نقص و ایرادی در ترجمه توسط موسسه به صورت رایگان اصلاح و بازبینی می شود.

تعرفه فارسی به انگلیسی به ازای هر صفحه ۱۱۲۵۰ تومان

زمان تحویل بر اساس حجم کار تعیین می شود.

برای خدمات ترجمه فوری در این سطح هزینه ۱٫۳ برابر می شود.

ترجمه فارسی به انگلیسی طلایی

اگر هدف شما ارسال مقاله به نشریات یا کنفرانس های خارجی است که زبان اصلی آن انگلیسی است و قصد انتشار مقاله خود در نشریات با ایندکس ISI WOS  یا نشریات تحت پوشش انتشارات های معتبر همچون Elsevier و Springer  را دارید این سطح از مترجمین را انتخاب کنید.

مترجمین این بخش دارای سابقه بیشتر از ۷ سال در خدمات ترجمه می باشند و کیفیت کار آنها تضمین شده است و دارای مهارت کاملا حرفه ای در زمینه ترجمه می باشند.

ترجمه های ارائه شده در این بخش دارای گارانتی ۱ ماهه می باشد یعنی تا یک ماه پس از تحویل هر گونه نقص و ایرادی در ترجمه توسط موسسه به صورت رایگان اصلاح و بازبینی می شود.

تعرفه فارسی به انگلیسی به ازای هر صفحه ۱۳۷۵۰ تومان

زمان تحویل بر اساس حجم کار تعیین می شود

برای خدمات ترجمه فوری در این سطح هزینه ۱٫۳ برابر می شود.

ترجمه فارسی به انگلیسی طلایی ویژه

اگر هدف شما آن است که درصد پذیرش مقاله شما توسط نشریات تحت پوشش انتشارات های معتبر افزایش یابد و دغدغه ضعف فنی ترجمه را به هیچ وجه نداشته باشید این سطح از مترجمین را انتخاب کنید در این سطح متن شما ابتدا توسط مترجمین سطح ۳ (ویژه کشور های خارجی انگیسی زبان) ترجمه سپس برای ویراستاری به مترجمین نیتیو آمریکایی سپرده خواهد شد تا به میزان قابل توجه ای درصد پذیرش مقاله شما اقزایش یابد.

در این بخش مقاله شما برای یک شرکت آمریکایی و یا کانادایی ارسال می شود هزینه ویرایش با توجه به دلار محاسبه و به این شرکت پرداخت می شود.

برآورد هزینه ترجمه

برای برآورد هزینه لطفا تماس بگیرید.

فایل شما پس از ترجمه در سطح تعرفه طلایی برای موسسه ارسال می شود.

زمان نهایی تحویل کار پس از ارسال به شرکت همکار مشخص می شود.


ثبت سفارش


ترجمه کتاب ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ویراستاری نیتیو ، ترجمه مقاله آی اس آی